• 23 נוב' 2010
  סרטון
 • 23 נוב' 2010

  במסגרת צילומים לשער בפנאי פלוס הנה מספר תמונות נחמדות יחד עם שלום מיכאלשווילי וציון ברוך. התמונות של הצלם אוהד רומנו.

  עדכון
 • 15 נוב' 2010

  אם אהבתם את העונה הראשונה של "הבורר", רוב הסיכויים שתאהבו גם את השניה. היא מהודקת יותר סביב החלקים שעבדו. אבל תעשו לעצמכם טובה, אל תשוו אותה ל"סופרנוס" או לכל סדרת פשע אחרת, הן בכלל לא מאותו ז'אנר, וההשוואה לא תעשה עם צדק עם אף אחד. את מה שהיא עושה, "הבורר" עושה בדרך כלל טוב מאוד

  ביקורת
 • 15 נוב' 2010

  מראה הקומיקס של הבורר המגובה בעיצוב וצילום מרשימים מעניקים לה דוק של סוריאליזם המזוהה עם יצירתם של רשף לוי ושי כנות והפוך אותה למקסימה... אנחנו כבר יודעים שאף אחד לא יכול להיות כל כך שנון בעברית, בטח לא עבריינים, אבל זה לא משנה, הסיפור כאן הוא מעשה אהבה בין כתיבה וביצוע. אפשר להרגיש עד כמה השחקנים מאוהבים בשורות האינטיליגנטיות שכתבו עבורם. והכותבים משיבים להם ברגש דומה. ממשיכים להוסיף להם זוויות חדות וצבעים עזים. 

  ביקורת
 • 15 נוב' 2010

  הבורר היא שילוב של יצירת מופת כמו הסופרנוס עם מגע קל שטלנובלה. ברגעיה הטובים מזכירה הסדרה הבורר פרק ארוך במיוחד בטרילוגיית הסנדק.

  ביקורת
 • 15 נוב' 2010

  עשו לכם טובה וצפו בשני ההפרקים של הבורר. זו מהדורה משודרגת ומעודכנת של קלאסיקות הקומדיה העממית של שנות השבעים באיטליה פוגש את סקורסיזה. משפטים שראויים לתהילת נצח כמו כל ציטוט מחגיגה בסנוקר צצים מכל עבר. הטיפוסים מעוצבים היטב – מאבי הטחול בגילומו המשובח של שלומי קוריאט ועד לבורר בגילומו של משה אבגי. ומבעד למצבים הקומיים התסריטאי רשף לוי תופס היטב את ההוויה העבריינית ואת הדרך שבה הם מעבצים לעצמם קוד מוסרי משלהם. התסריט החד והמשחק הטוב מצליחים לחפות על המקומות שבהם בעיטות התקציב הישראלי בולטות לעין. הבורר.. טלוויזיה עשויה היטב. 

  ביקורת
 • 15 נוב' 2010

  הזמן הולך ומיטיב איתה - הבורר פתחה אתמול את עונתה שנייה כשהיא קונרטית ומדויקת מתמיד. נדב פלדמן (יהודה לוי) התעשר ברבדים חדשים. והעיקר יוצרי דרמת השפע, נגמלו מכל שאירות הרומנטיזציה של הפשע... נראה שהבורר חתכה לקו המערבולת הקלאסי של טובים ורעים. ילד עם תסריט שנון, ועם עושר הפקתי יוצא דופן, נראית העונה השניה של הבורר מוצלחת אפילו יותר מהראשונה. 

  ביקורת
 • 15 נוב' 2010

  בעונה השלישית של הבורר מצטרפים כמה שחקנים חדשים לקאסט – רמי הויברגר הולך להיות שוטר פסיכופט ואלים בשם וינר. יעקב כהן הסטנד אפיסט הולך לגלם עבריין בשם פרוקי – מישהו  שאיבד את המנגנון שלו כשישב בכלא ועכשיו נלחם על חייו בעולם התחתון. אורלי זילברשץ מופיעה בתפקיד מיוחד של שינקינאית שמוצאת את עצמה מעורבבת בלי כוונה בעולם התחתון. וגאלה קוגן הולכת לבלבל את נדב שגם ככה מסובך עם לא מעט נשים.

   

  עדכון
 • 15 נוב' 2010

  ביולי 2010 המפיק פיטר צ'רנין והאולפן פוקס המאה ה 20 קנו את הזכויות לרימייק של הסדרה הבורר באנגלית. מי שהולך לכתוב את הסדרה בחו"ל הם שני כותבים שכתבו לסופרנוס – דיאן פרולוב ואנדי שטינברג. רשף הולך לכתוב איתם את פרק הפילוט.

  לפני שפותחים בקבוק שמפניה צריך לזכור שעוד ארוכה הדרך מכאן ועד תוכנית טלוויזיה אמריקאית שיש בה דמות שקוראים לו דני הטחול. השיטה באמריקה היא מאד מורכבת ויש הרבה שלבים בדרך שכל העניין יכול להיגמר באמצע. אבל אם יהיה לנו קצת מזל, ועם קצת מאמץ, אולי נוכל לראות יום אחד את הבורר באנגלית.  

  עדכון
 • 15 נוב' 2010

  אחרי עונה ראשונה שבא נדב פלדמן גילה את מוצאו האמיתי כבן אבוד לבורר בעולם התחתון, ועונה שנייה שבה הבורר ונדב למדו להכיר אחד את השני כשהבורר "המת" הסתתר בביתו של נדב, חוזרת הסדרה בעונה שלישית שממשיכה לחקור לעומק את הסוגיה המרכזית – מה משפיע על גורלנו יותר, הגנים שלנו, או הסביבה בה גדלנו, ויותר מכך מה יותר חזק קשרי משפחה, ויהיו בעיתים ככל שיהיו, או חברות שנרכשת במהלך החיים. הצופים יגלו יחד עם הבורר, גילה, אבי הטחול, האחים קובלובה ונדב מי יהיה זה שיירש את האימפריה של ברוך אסולין – אבי הטחול האלים והמקסים, או נדב הבן שצץ משום מקום.

  עדכון